Bal Karnawałowy 2019

Bal Karnawałowy to nieodłączny element dzieciństwa. Jest on atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki, dostarcza im wielu przeżyć, radości i zadowolenia.

W środę 30 stycznia w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. Już od wejścia można było wyczuć niecodzienny nastrój. Dzieci wchodziły do sali w swoich kostiumach, toteż od rana w przedszkolu roiło się od księżniczek, kotków, policjantów, piratów, kowbojów i super bohaterów. Opowiadaniom, dyskusjom i wzajemnemu podziwianiu nie było końca. Po śniadaniu, już wszyscy gotowi do zabawy, rozpoczęli bal. Wystrój sali balowej wprowadził nas w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Dzieci, przebrane w barwne i pomysłowe stroje, bawiły się świetnie, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała je do tańców. W trakcie zabawy przedszkolaki mogły również skosztować słodkich poczęstunków, przygotowanych przez rodziców. Była to też świetna okazja do wspólnego spędzenia czasu z rodzicami, którzy bardzo licznie zjawili się na balu.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom za włączenie się do wspólnej zabawy, pomoc w przygotowaniu poczęstunków a Radzie Rodziców za ufundowanie DJ’ z Fabryki Imprez, który umilał nam czas. Podziękowania kierujemy również w stronę telewizji MagnesTV za nagranie relacji z naszej imprezy.

Wspomnienia z tego balu na długo pozostaną w naszej i dzieci pamięci.